NAŠE SLUŽBY       FOTOGALERIE
                                                                                                       INFO + 420 731 051 353
            

                                                       SLUŽBYFOTOGALERIE KONTAKTSHOP


/// Služby /  Čištění a dezinfekce klimatizace a interiéru generátorem ozónu
   
 > Výhody čištění klimatizace generátorem ozónu
+ Ozonové čištění je nejnovější technologii v oblasti dezinfekce  autoklimatizace
+ Ozón ničí bakterie, viry, plísně a jiné organismy
+ Nezanechává stopy na částech interiéru vozidla
+ Rozpadá se na neškodný kyslík
+ Bezpečný pro oblečení a pokožku
+ Odstraňuje vlhkost
   
    Délka úkonu od 20 - 90 min dle potřeby
    Důkladné provětrání po provedení dezinfekce 30-60 min navíc
     
Co je ozonové čištění a jak funguje?
Ozonové čištění je nejnovější technologii v oblasti dezinfekce auto klimatizace. Ozon se řadí mezi nejsilnější přírodní dezinfekční a oxidační činidla a jeho účinnost je známá z mnoha oborů, obzvláště ze zdravotnictví.

Rychle a spolehlivě ničí velmi odolné druhy mikroorganizmů a pach ze zvířecích miláčku nebo cigaretového kouře.
Neexistuje žádný virus či bakterie odolávající ozónu. K dezinfekci ozónem dochází prasknutím buněčné stěny. 
Ozón je nestabilní formou kyslíku, a proto musí být připravován přímo na místě použití. Generátor ozonu produkuje ozon v tichém elektrickém výboji z kyslíku přítomného ve vzduchu. 


Kromě ničení bakterii, tato dezinfekce jako jediná účinně eliminuje i pachy jiného typu.
Nežádoucí zápach u automobilů má celou řadu příčin. Jen málo lidí si bude stěžovat na zápach u nových vozů, ačkoliv ředidla z barev a lepidel mohou způsobovat bolesti hlavy. Stížnosti obyčejně přicházejí až po určité době. Voda začne pronikat dovnitř interiéru vozu v zimních měsících s tajícího sněhu který se dostane pod koberečky a způsobí tvorbu plísní, což je také doprovázeno nežádoucím zápachem.

Nejčastějším zdrojem zápachu je klimatizační systém, protože kondenzát tohoto systému vytváří ideální prostředí pro růst a množení bakterií uvnitř vozu.
Zápachy jsou velmi oxidační, a proto rychle reagují s ozónem. Vdechujeme-li zapáchající vzduch, zbavujeme tělo kyslíku, neboť ten reaguje s původci zápachu. To vysvětluje, proč nás náš nos varuje před pobytem v takovémto prostředí. Ozón okamžitě zabíjí nejen všechny zápachy tvořící bakterie, fungicidy a kvasnice, ale i viry. Ozón zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek. Proto je ozón ideálním prostředkem pro odstraňování zápachu u automobilů.
 

Různé sprejové přípravky a levné vůně jsou jen přebiječe  zápachu, ale pouze jen maskují příjemnějšími pachy. Nezabíjejí a neodstraňují zdroje  bakterie, plísně a kvasnice aj.

 
SHINY-CARS © 2014

Opravy karoserií bez poškození laku,  PDR , Výroba a prodej PDR nářadí, Opravy karoserií PDR, Opravy karoserií bez lakování  , Opravy deformací bez lakování , Oprava Karoserie bez poškození laku metodou P.D.R Oprava vozů po krupobití - bez poškození laku metodou PDR - Oprava auta po kroupách / krupobití / Leštění autolaku / Strojní úprava laku

Voskování karosérie / Ošetření karosérie po zimním období / Politura na lak / Impregnace - čištění kůže / kompletní čištění interiéru / auto detailling / Pneuservis 

Opravy vozů po kroupách po celé České republice metodou PDR